Obserwatorzy

piątek, 28 października 2011


Jak te październikowe dni szybko mijają... Dziś małe sprzątanko, przygotowywanie obiadku !chińszczyzna :)
No i w koncu trzeba było troszke czasu poświęcić urodzie! :) Maniciure, pediciure,  długa gorąca kąpiel, maska na twarz , piling całego ciałka i maseczka do włosów! później balsamowanie xd


Jutro mam zajęcia :) już nie moge sie doczekać ! stęskniła sie za laseczkami ! Uwielbiam atmosferę panująca w naszej grupie :)  Po zajęciach szybka akcja powrót do domu prysznic, zmiana stroju i jazda na imprezkę urodzinową do kuzyna.
A bym zapomniała !  Misiu przyjeżdża na weekend za tydzień już nie mogę sie doczekać xd

 Foteczki ze spacerku 


"Ty wiedziałeś,co sie ze mną dzieje, a nie widział tego nikt z ludzi. Jakże niewiele mogłem z tego opowiedzieć słowami nawet najbliższym.Czyż w ogóle docierał do nich odgłos burzy, jaka w mej duszy się kłębił? Ani nie było dość czasu, ani usta nie były dostatecznie wymowne, aby to wyrazić. Ty jednak wszytko słyszałeś: ze wyłem z bólu serca, ze ku Tobie wznosiła się moja tęsknota, a oczy moje ciągle nie znajdowały światła. Bo światło było wewnątrz mnie, a ja szukałem go wokół siebie."
Prawda że piękny mam krajobraz tuż za domem? !
 Park krajobrazowy zielona ostoja... Cicho piękne, ptaszki śpiewają!  Liście spadają z drzew piękna jesienna i mega słoneczna pogoda :) lubie taką kolorową piękną złotą jesień !

Sen z Tobą ! mam sen  ! Czekam na każdą nocy, by móc utulić 
Ciebie...  dobranoc

 

3 komentarze:

 1. Love it! :)

  www.kingline18.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna jesteś ;) Buciki masz bardzo ładne ;)

  Obserwujemy ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tak ! obserwujemy !:) TY też jesteś bardzo ładna !dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń